سرویس خدمات فناوری دید برای تجهیزات عکاسی ها

آتلیه اصفهان – توسعه و تجهیز کامپیوتر برای آتلیه و عکاسی
بهمن ۶, ۱۳۹۴
سفارش تجهیزات عکاسی برای مدرن سازی عکاسی شما
بهمن ۶, ۱۳۹۴

سرویس خدمات فناوری دید برای تجهیزات عکاسی ها . سرویس ها و خدمات فناوری دید اصفهان برای تجهیز و توسعه آتلیه عکاسی شما تا یک عکاسی مدرن تر و مشتری بیشتر داشته باشید.

 

یک عکاسی در دنیای دیجیتالی امروز نیاز به ابزار و وسایل به روز دارد تا بتواند در زمینه ارائه خدمات عکاسی به انواع قشر جامعه از عکس پرسنلی تا مراسم عروسی و انواع جشن ها و مراسم رسمی و غیر رمس فناوری لازم را در زمینه عکاسی و فیلمبرداری داشته باشد.

 

سرویس خدمات فناوری دید برای تجهیزات عکاسی ها

در این صفحه با سرویس ها و خدماتی که در مرکز فناوری دید ارائه می شوند آشنا می شوید.

 

هارد – کامپیوتر

یک عکاسی باید آرشیو بزرگی از اطلاعات مشتریان عکاسی شامل عکس و فیلم ها را داشته باشد که بتواند همه انها را برای مدت طولانی و بدون نگرانی از دست رفتن اطلاعات هارد نگهداری کند. فناوری دید بهترین هاردها را با مناسب ترین قیمت تهیه می کند.

همچنین داشتن کامپیوتر مدرن که توانائی پردازش درست داشته باشد بطوریکه اپراتور عکاسی را اذیت نکند نیز یکی از مهم ترین عوامل برای موفقیت یک عکاسی می باشد. یک کامپیوتر باید بتواند برنامه های سنگین عکاسی مانند ویرایش عکس و مونتاژ فیلم را به اسانی انجام دهد.

 

برای مشاوره یارگان و یا سفارش لطفا کلیک کنید.

 

آنتی ویروس مناسب عکاسی

عکاسی دیجیتال هم مانند عکاسی سنتی معایب و مزایای خود را دارد اما به نسبت امنیت بهتر از عکاسی سنتی می باشد. به شرطی که موارد ایمنی به درستی رعایت شود.

یک عکاسی دیجیتال ارشیو بسیار بزرگی از اطلاعات مشتریان شامل عکس ها و فیلم های انا را دارد که طبیعتا برای انها با ارزش ترین لحظات زندگی ایشان را ثبت کرده و نگهداری انها بسیار مهم است.

از سوی دیگر مشتریان زیادی هر روز برای دریافت و ارسال اطلاعات فلش مموری خود را به عکاسی شما می اورند و ممکن است بصورت ناخواسته ویروسهای خطرناکی درون هر کدام از انها باشد که به هارد کامپیوتر و یا به کل رایانه شما آسیب جدی و جبران ناپذیر وارد نماید.

چاره همه اینها استفاده از یک آنتی ویروس مناسب برای عکاسی می باشد.

عکاسی شما در اصفهان یا هر جای ایران که باشد با بهترین آنتی ویروس برای عکاسی با قابلیت به روزرسانی و شناساسئی ویروس های جدید با نصب و اموزش در خدمت شما هستیم.

برای مشاوره یارگان و یا سفارش لطفا کلیک کنید.

 

آموزش حرفه ای فتوشاپ برای ویرایش و روتوش عکس

روتوش و ویرایش عکس مهم ترین بخش در عمی باشد. یک روتوش حرفه ای یعنی باعث جذب مشتری بیشتر.

چنانچه نیاز به اموزش حرفه ای فتوشاپ تخصصی عکاسی دارید. چنانچه می خواهید شاگردان عکاسی شما با یک طراحی حرفه ای در زمینه روتوش عکس اشنا شوند فناوری دید در خدمت شماست.

برای مشاوره رایگان و یا سفارش لطفا کلیک کنید.

 

برای دیدن اطلاعات مورد نیاز برای هر بخش لطفا روی آن کلیک کنید.

 

* – توسعه و تجهیز عکاسی ها شامل:

بخش سخت افزاری:تجهیزان مدرن و به روز برای عکاسان | تعمیرات و ارتقای سیستم های عکاسی | فروش یو پی اس UPS |

بخش نرم افزاری: آموزش برنامه های حرفه ای ادیت و ویرایش عکس برای عکاسان | نصب و به روز کردن آنتی ویروس   | اینترنت پر سرعت |

۲-

۳- طراحی حرفه ای وب سایت

 

فناوری دید

www.SeeTech.ir

فناوری دید
فناوری دید
مدرن سازی عکاسی شما در تمامی زمینه ها از آموزش تا ارتقاء تجهیزات آتلیه عکاسی در فناوری دید اصفهان http;//www.SeeTech.irr

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *